Sama wiesz na pewno, jak ważny jest ślub życiu każdej kobiety. Aby tego dnia wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo, trzeba zadbać nie tylko makijaż, ale i o pasującą suknię ślubną czy ogólną oprawę kolorystyczną. Nie zostawiaj tego na sam koniec!

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie składowe Twojego ślubu będą jedną, spójną całością, umów się ze mną na ślubną analizę kolorystyczną. Analiza ta polega na doborze odpowiedniego rodzaju bieli (tak, biel nie jest tylko jedna!) i tkaniny sukni do Twojego typu urody. To jednak nie wszystko: dowiesz się, na jakiej zasadzie wybrać barwę przewodnią Twojej uroczystości, która będzie widniała np. na bukiecie, zaproszeniach, dekoracji stołu, jak i na całej sali weselnej. Po zakończonej analizie otrzymasz kartę kolorystyczną oraz próbnik Twoich odcieni.

Widzisz? Większość rzeczy masz już z głowy. A jeśli tylko masz ochotę, mogę towarzyszyć Ci w wyborze tej jedynej sukni ślubnej jako Twój personal shopper.

Istnieje możliwość połączenia ślubnej analizy kolorystycznej z próbnym makijażem ślubnym. Zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu i nie będziesz zastanawiać się, co poczujesz, gdy zobaczysz się w lustrze w Ten Wielki Dzień.

Wystarczy tylko, że się ze mną skontaktujesz. Z przyjemnością przyczynię się do tego, by Twój ślub faktycznie był twoim najpiękniejszym dniem w życiu.

ślubna analiza kolorystyczna propozycja nr 1
ślubna analiza kolorystyczna propozycja nr 2
ślubna analiza kolorystyczna propozycja nr 3