Przeciętna kobieta spędza średnio 3 lata życia na zastanawianiu się każdego ranka, w co ma się ubrać. Ten odwieczny dylemat może jednak zostać rozwiązany – przeze mnie.

Nie tylko Cię ładnie umaluję i powiem, w jakich ciuchach Ci do twarzy (oraz do ciała). Z chęcią pójdę je z Tobą kupić, przeczesując centra handlowe i małe butiki. Będę niczym najszczersza przyjaciółka, która realnie powie Ci, w czym wyglądasz dobrze, a w czym źle.

Konkretnie jednak będę Twoim osobistym doradcą wizerunkowym. Tak, takim samym, jakie mają największe gwiazdy show-biznesu. Z tą różnicą, że nie wykosztujesz się tak, jak one. Dobiorę ubrania o właściwych materiałach, fasonach i kolorach idealnie pod Ciebie. Przekonam Cię, że naprawdę świetnie w nich wyglądasz.

Zrobię Ci również mały (lub większy) rekonesans szafy – zwłaszcza, jeśli pęka w szwach, a Ty w dalszym ciągu stoisz przed nią godzinami w oczekiwaniu na modowe olśnienie. Najtrafniejsze ubrania zostawisz w całości, a pewnie niektóre będziesz musiała przerobić. Jeszcze inne oddasz przyjaciółce lub siostrze i poprawisz jej humor.

Personal shopper to także świetna opcja, gdy w szybkim czasie potrzebujesz dużej ilości nowych ciuchów – np. do pracy. Uwzględnię Twój dress code i wybiorę taką odzież, która jednocześnie będzie profesjonalna i biznesowa, jak również odzwierciedlała Twoją osobowość.

Potrzebujesz takiej pomocy? W takim razie czekam na Twój telefon lub mail. Obiecuję, będziesz się przy tym dobrze bawić.

personal shopper propozycja nr 1
personal shopper propozycja nr 2
personal shopper propozycja nr 3