W wykonywaniu makijażu kieruję się przede wszystkim jedną zasadą, która brzmi: naturalność.

Nie zrozum mnie źle – jeśli chcesz i będzie Ci to pasować, nałożę Ci fioletowy cień na powieki albo pomaluję usta jaskraworóżową szminką. Warunek jest jeden: musisz czuć się potem komfortowo. Bez udawania kogoś, kim nie jesteś. Poprzez kosmetyki nie mam zamiaru zrobić z Ciebie tej sławnej piosenkarki lub popularnej aktorki. Chcę, byś była najlepszą, najpiękniejszą wersją samej siebie. Bo jesteś jedyna i niepowtarzalna, musisz tylko to zobaczyć. A to już moja rola.

Z myślą o Tobie przygotowałam następujące rodzaje makijaży:


Makijaż dzienny

Makijaż dzienny jest najbardziej naturalnym makijażem ze wszystkich, które oferuję. Podkreślę Twoje mocne strony i zakryję niedoskonałości, dodając Ci wigoru oraz pewności siebie na cały dzień. Będziesz czuła się pomalowana, ale nieprzebrana – delikatne odcienie i lekkie konsystencje kosmetyków mi w tym pomogą.

Makijaż dzienny sprawdzi się idealnie na zakupy, spotkanie z przyjaciółką czy załatwianie codziennych spraw. To także znakomita opcja do pracy, jeśli konkretny dress code nie jest wymagany. Będziesz mogła bez problemu połączyć go z jakąkolwiek fryzurą i ubiorem, ponieważ nie będzie grał pierwszych skrzypiec w Twojej stylizacji.

Przekonaj się, że nie potrzebujesz tony kosmetyków, by czuć się piękną i naturalną każdego dnia!

Makijaż okolicznościowy

Inaczej zwany wieczorowym. Mam w tej kwestii szerokie pole do popisu, ponieważ makijaż okolicznościowy może być interpretowany w różny sposób.

Szykuje Ci się studniówka i potrzebujesz spokojnego, ale widocznego makijażu okolicznościowego? Nadchodzi sylwester i pragniesz nieco zaszaleć z brokatem? A może planujesz wystrzałową imprezę karnawałową, więc nie masz żadnych zahamowań w kwestii malowania? Niezależnie od tego, jaka okazja Ci się przytrafia, stworzę dla Ciebie wymarzony makijaż.

Nie martw się – zadbam o to, by makijaż okolicznościowy współgrał z Twoją kreacją i fryzurą. Jednak przede wszystkim chcę, byś czuła się w nim sobą (chyba że idziesz na imprezę przebieraną) i bez konieczności zerkania co chwilę w lusterko. Zapewniam więc jego trwałość i dopasowanie do Twojego typu urody.

Makijaż ślubny

Bez dwóch zdań – wyjątkowy. Specyfika makijażu ślubnego polega na tym, że łączy w sobie cechy makijażu okolicznościowego i fotograficznego – w końcu musisz wyglądać bajecznie zarówno na żywo, jak i na zdjęciach. Podkreślę Twoją urodę i sprawię, że tego dnia będziesz czuła się najpiękniejsza na świecie.*

Do wykonania makijażu ślubnego wybieram kryjące, ale niezbyt ciężkie kosmetyki. W końcu będziesz szaleć na parkiecie do białego rana i nie wyobrażam sobie, by makijaż miał przeminąć wraz z Twoim wolnym stanem cywilnym! Dobieram kolorystykę do Twojej urody, karnacji, ale przede wszystkim – stroju. Z uwagi na białą lub jasną suknię stawiam na stonowane kolory. Jeśli masz ochotę, mogę „podkręcić” oko sztucznymi rzęsami, które będą świetnie wyglądać na zdjęciach.

Mój cel: Twoja pewność siebie oraz poczucie, że będziesz najszczęśliwszą i najpiękniejszą kobietą tego wieczoru.

*Abyś była pewna czego chcesz przed samą ceremonią, umów się wcześniej na ślubny makijaż próbny.

Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy przeznaczony jest stricte do pracy (zwłaszcza w dużych firmach i korporacjach, w których obowiązuje określony dress code) i na meetingi służbowe. Wiem doskonale, że podczas spotkania z klientem ważne jest nie tylko to, co masz do powiedzenia, ale również to, jak wyglądasz. Pewność siebie z pewnością pomoże Ci w negocjacjach czy zawieraniu mniejszych i większych umów.

Domyślam się, że często biegasz z biura na spotkanie i tak w kółko, dlatego dbam o to, by makijaż biznesowy był bardzo trwały i utrzymywał się przez większość dnia. Istotne jednak, by skóra miała swobodny przepływ powietrza, dlatego nie używam zbyt ciężkich kosmetyków. Stonowane kolory, cienka kreska i ewentualne podkreślenie ust szminką – klasa, styl i profesjonalizm w jednym!

Bądź elegancka jak na bizneswoman przystało! Z chęcią Ci w tym pomogę. Zapraszam!

Makijaż do sesji zdjęciowych

Czyli makijaż fotograficzny. Rządzi się swoimi prawami – w nim wszystko musi być mocniejsze, intensywniejsze. Istotne jest perfekcyjne wykonanie. Do zmalowania takiego makijażu używa się bardzo kryjących kosmetyków (często w dużej ilości) – wynika to ze specyfiki pracy z mocnym oświetleniem i aparatem, które mają tendencje do spłycania czy „zjadania” kolorów.

makiaż dzienny
makiaż biznesowy
makijaż ślubny