W wykonywaniu makijażu kieruję się przede wszystkim jedną zasadą, która brzmi: naturalność.

Nie zrozum mnie źle – jeśli chcesz i będzie Ci to pasować, nałożę Ci fioletowy cień na powieki albo pomaluję usta jaskraworóżową szminką. Warunek jest jeden: musisz czuć się potem komfortowo. Bez udawania kogoś, kim nie jesteś. Poprzez kosmetyki nie mam zamiaru zrobić z Ciebie tej sławnej piosenkarki lub popularnej aktorki. Chcę, byś była najlepszą, najpiękniejszą wersją samej siebie. Bo jesteś jedyna i niepowtarzalna, musisz tylko to zobaczyć. A to już moja rola.

Z myślą o Tobie przygotowałam następujące rodzaje makijaży:


Makijaż dzienny

Makijaż dzienny jest najbardziej naturalnym makijażem ze wszystkich, które oferuję. Podkreślę Twoje mocne strony i zakryję niedoskonałości, dodając Ci wigoru oraz pewności siebie na cały dzień. Będziesz czuła się pomalowana, ale nieprzebrana – delikatne odcienie i lekkie konsystencje kosmetyków mi w tym pomogą.

Makijaż dzienny sprawdzi się idealnie na zakupy, spotkanie z przyjaciółką czy załatwianie codziennych spraw. To także znakomita opcja do pracy, jeśli konkretny dress code nie jest wymagany. Będziesz mogła bez problemu połączyć go z jakąkolwiek fryzurą i ubiorem, ponieważ nie będzie grał pierwszych skrzypiec w Twojej stylizacji.

Przekonaj się, że nie potrzebujesz tony kosmetyków, by czuć się piękną i naturalną każdego dnia!

Makijaż okolicznościowy

Inaczej zwany wieczorowym. Mam w tej kwestii szerokie pole do popisu, ponieważ makijaż okolicznościowy może być interpretowany w różny sposób.

Szykuje Ci się studniówka i potrzebujesz spokojnego, ale widocznego makijażu okolicznościowego? Nadchodzi sylwester i pragniesz nieco zaszaleć z brokatem? A może planujesz wystrzałową imprezę karnawałową, więc nie masz żadnych zahamowań w kwestii malowania? Niezależnie od tego, jaka okazja Ci się przytrafia, stworzę dla Ciebie wymarzony makijaż.

Nie martw się – zadbam o to, by makijaż okolicznościowy współgrał z Twoją kreacją i fryzurą. Jednak przede wszystkim chcę, byś czuła się w nim sobą (chyba że idziesz na imprezę przebieraną) i bez konieczności zerkania co chwilę w lusterko. Zapewniam więc jego trwałość i dopasowanie do Twojego typu urody.

Makijaż ślubny

Bez dwóch zdań – wyjątkowy. Specyfika makijażu ślubnego polega na tym, że łączy w sobie cechy makijażu okolicznościowego i fotograficznego – w końcu musisz wyglądać bajecznie zarówno na żywo, jak i na zdjęciach. Podkreślę Twoją urodę i sprawię, że tego dnia będziesz czuła się najpiękniejsza na świecie.*

Do wykonania makijażu ślubnego wybieram kryjące, ale niezbyt ciężkie kosmetyki. W końcu będziesz szaleć na parkiecie do białego rana i nie wyobrażam sobie, by makijaż miał przeminąć wraz z Twoim wolnym stanem cywilnym! Dobieram kolorystykę do Twojej urody, karnacji, ale przede wszystkim – stroju. Z uwagi na białą lub jasną suknię stawiam na stonowane kolory. Jeśli masz ochotę, mogę „podkręcić” oko sztucznymi rzęsami, które będą świetnie wyglądać na zdjęciach.

Mój cel: Twoja pewność siebie oraz poczucie, że będziesz najszczęśliwszą i najpiękniejszą kobietą tego wieczoru.

*Abyś była pewna czego chcesz przed samą ceremonią, umów się wcześniej na ślubny makijaż próbny.

Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy przeznaczony jest stricte do pracy (zwłaszcza w dużych firmach i korporacjach, w których obowiązuje określony dress code) i na meetingi służbowe. Wiem doskonale, że podczas spotkania z klientem ważne jest nie tylko to, co masz do powiedzenia, ale również to, jak wyglądasz. Pewność siebie z pewnością pomoże Ci w negocjacjach czy zawieraniu mniejszych i większych umów.

Domyślam się, że często biegasz z biura na spotkanie i tak w kółko, dlatego dbam o to, by makijaż biznesowy był bardzo trwały i utrzymywał się przez większość dnia. Istotne jednak, by skóra miała swobodny przepływ powietrza, dlatego nie używam zbyt ciężkich kosmetyków. Stonowane kolory, cienka kreska i ewentualne podkreślenie ust szminką – klasa, styl i profesjonalizm w jednym!

Bądź elegancka jak na bizneswoman przystało! Z chęcią Ci w tym pomogę. Zapraszam!

Makijaż do sesji zdjęciowych

Czyli makijaż fotograficzny. Rządzi się swoimi prawami – w nim wszystko musi być mocniejsze, intensywniejsze. Istotne jest perfekcyjne wykonanie. Do zmalowania takiego makijażu używa się bardzo kryjących kosmetyków (często w dużej ilości) – wynika to ze specyfiki pracy z mocnym oświetleniem i aparatem, które mają tendencje do spłycania czy „zjadania” kolorów.

Indywidualne lekcje makijażu – Ty też możesz się nauczyć!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, w jakim kolorze podkładu wyglądasz najnaturalniej, jak konturować twarz, by wyglądała szczuplej bądź jak podkreślić kształt i kolor oczu, to indywidualna lekcja makijażu jest dla Ciebie. Zapraszam Cię na podróż, podczas której odkryjesz własną JA – najlepsze kolory, kosmetyki i techniki.

Sprawa wygląda tak: spotykamy się mniej więcej na dwie godziny. Najpierw rozpoznaję i omawiam kondycję Twojej skóry - właściwa pielęgnacja jest kluczem do udanego oraz trwałego makijażu. Następnie określam kształt Twojej twarzy i podpowiadam, jak go podkreślić bronzerem i różem. Dobieram kolorystykę cieni do tęczówki i rodzaj kreski pasującej do kształtu oka. Oczywiście jesteś przeze mnie na bieżąco malowana, a kiedy zmyję Ci już wszystko, pod moim czujnym okiem powtarzasz makijaż najlepiej, jak potrafisz.

Widzisz? To wcale nie musi być takie trudne! Wystarczy, że znajdziesz osobę, dzięki której codzienne malowanie będzie dla Ciebie łatwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. I w ten sposób właśnie ją znalazłaś!

makiaż dzienny
makiaż biznesowy
makijaż ślubny