Indywidualne lekcje makijażu pomogą Ci doprowadzić do perfekcji sztukę malowania się tak, żebyś zawsze czuła się pięknie.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, w jakim kolorze podkładu wyglądasz najnaturalniej, jak konturować twarz, by wyglądała szczuplej bądź jak podkreślić kształt i kolor oczu, to indywidualna lekcja makijażu jest dla Ciebie. Zapraszam Cię na podróż, podczas której odkryjesz własną JA – najlepsze kolory, kosmetyki i techniki. Sprawa wygląda tak: spotykamy się mniej więcej na dwie - trzy godziny. Najpierw rozpoznaję i omawiam kondycję Twojej skóry - właściwa pielęgnacja jest kluczem do udanego oraz trwałego makijażu. Następnie określam kształt Twojej twarzy i podpowiadam, jak go podkreślić bronzerem i różem. Dobieram kolorystykę cieni do tęczówki i rodzaj kreski pasującej do kształtu oka. Oczywiście jesteś przeze mnie na bieżąco malowana, a kiedy zmyję Ci już wszystko, pod moim czujnym okiem powtarzasz makijaż najlepiej, jak potrafisz. Widzisz? To wcale nie musi być takie trudne! Wystarczy, że znajdziesz osobę, dzięki której codzienne malowanie będzie dla Ciebie łatwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. I w ten sposób właśnie ją znalazłaś!

A może masz ochotę na dobrą zabawę z przyjaciółką, koleżanką, siostrą, Mamą? To zapraszam na moje duo warsztaty.

Warsztaty Twój TYP URODY

Warsztaty Twój typ urody są dla Ciebie jeśli świadomie chcesz nauczyć się malować oraz świadomie budować swój wizerunek. Warsztaty łączą w sobie analizę kolorystyczną z nauką makijażu dobranego do typu urody.

Program:

Warsztaty zaczynamy od przygotowania cery: demakijażu oraz omawiamy podstawy pielęgnacji skóry, tak żeby makijaż zawsze wyglądał pięknie. Następnie przechodzimy do analizy kolorystycznej. Przy pomocy zestawu chust dobieramy kolory, w których wyglądasz najlepiej i budujemy z nich Twoją bazę kolorystyczną ubrań. Pokażę Ci również jak dobierać fasony ubrań do swojej sylwetki, by zawsze wyglądać i czuć się świetnie :-) Dostaniesz ode mnie przewodnik po swoim typie urody do domu. Pokażę Ci makijażowe sztuczki, które sprawią, że makijaż stanie się jeszcze łatwiejszy, krok po kroku wykonujemy wybrany przez Ciebie makijaż, robimy przegląd kosmetyczki – doradzę Ci co warto zamienić, co wyrzucić, a w co zainwestować by wyglądać pięknie a Twój makijaż świetnie się prezentował. Wykonany makijaż utrwalimy na zdjęciach portretowych.

makiaż dzienny
makiaż biznesowy
makijaż ślubny