Dobrze dobrany makijaż doda pewności siebie i podkreśli naszą urodę. Makijażem możemy również podkreślać swój styl i osobowość. Może być delikatnym koktajlowym makijażem na studniówkę, mocnym błyszczącym makijażem sylwestrowym czy odważnym makijażem karnawałowym. Najważniejsze, żeby był dopasowany do Ciebie – i ja o to zadbam 😊Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest specyficznym makijażem łączącym w sobie cechy makijażu okolicznościowego i fotograficznego. Cechuję się niezwykłą trwałością.
Ma podkreślać urodę Panny Młodej i sprawić by czuła się ona jeszcze piękniej i wyjątkowo.
Aby makijaż ślubny był w 100% tym idealnym i wymarzonym warto wcześniej umówić się na próbny makijaż ślubny, na którym można wypróbować różne możliwości makijażu, tak by wybrać tą najlepszą dla siebie.

Dla przyszłych Panien Młodych mam przygotowane dwa pakiety:

Pakiet Gold – usługa z dojazdem, dotyczy 5 makijaży (np. 1 makijaż ślubny oraz 4 makijaże okolicznościowe). Dojazd na terenie Łodzi oraz do 60 km od Łodzi.

Pakiet VIP – jest opcją dla Panien Młodych, które potrzebują usługi z dojazdem i dla większej ilości Pań. W pakiecie VIP dostępne jest max. 6 usług (makijaże i fryzury) oraz dojazd na terenie Łodzi i do 60 km od Łodzi.