Analiza kolorystyczna służy określeniu typu kolorystycznego urody, jakim w rzeczywistości jesteś.

Za pomocą wielu zestawów chust określam, w których kolorach ubrań Ci do twarzy, jaką biżuterię możesz śmiało nosić oraz w jakim kolorze włosów wyglądasz najkorzystniej. Reszta już należy do Ciebie. Wchodzisz w to? Świetnie. Nie bój się zmian – zmiany są dobre.

Analiza kolorystyczna nie dotyczy jednak tylko twarzy. Pod lupę biorę również Twoja sylwetkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu jestem w stanie dobrać nie tylko odpowiednie kolory, ale również krój ubrań podkreślający atuty Twojej figury oraz kryjący niedoskonałości.

Widzisz? Nie potrzebujesz żadnych operacji. Nie musisz też ciągle próbować, aż w końcu trafisz (a może nie trafisz). Kontaktujesz się ze mną i po sprawie – oszczędzasz czas i nerwy powstałe po zakupie szóstej z kolei niepasującej bluzki.

Chcesz spróbować? Na pewno! Poznaj siebie na nowo. Daję Ci gwarancję, że nawet nie spodziewasz się efektów naszej współpracy. Będziesz mile zaskoczona, że takie kolory i takie kroje pasują, a jeszcze inne musisz totalnie odrzucić.

Bądź pewna siebie w fajnych ubraniach, fryzurze i makijażu. Tak przygotowana możesz zawojować świat. A nawet i cały kosmos. Jeśli tylko chcesz.

analiza kolorystyczna propozycja nr 1
analiza kolorystyczna propozycja nr 2
analiza kolorystyczna propozycja nr 3